MODELARNIA

To właśnie tutaj rozpoczyna się proces powstawania Twojego odlewu. Do wytworzenia modelu stosujemy wosk twardy renomowanych producentów, takich jak Blayson i Remet. Dzięki temu, zachowuje on dużą dokładność wymiarową. Wykorzystanie automatycznych wtryskarek hydraulicznych zapewnia powtarzalność i szybkość wytwarzania. Matryce dodatkowo wyposażone są w układ chłodzenia i wypychacze usprawniające proces. Po oczyszczaniu i kontroli jakości, modele trafiają do zmontowania w zestawy.

Nad wszystkim czuwa Kierownik Działu

POKRYCIA

Mieszanki ceramiczne dostarcza światowa czołówka producentów z Anglii i Niemiec. Nie zapominamy również o ochronie środowiska. Materiały na bazie wodnej posiadają doskonałe właściwości, są jednocześnie przyjazne środowisku. Dzięki zintegrowanemu systemowi klimatyzacji i utrzymania wilgotności, warunki w suszarni są precyzyjnie dobierane do potrzeb procesu.

Nad wszystkim czuwa Kierownik Działu

ZALEWANIE

Specjalizujemy się w staliwie. Nie są nam obce również żeliwo i metale kolorowe. Wykorzystujemy niskowęglowy materiał bazowy i wysokogatunkowe żelazostopy. Każdy wytop analizujemy pod kątem chemicznym minimum trzy razy. Otrzymany stop dopasujemy dokładnie do Twoich potrzeb. Potrzebujesz pomocy? Nasz technolog na pewno znajdzie rozwiązanie. Współpracujemy również z jednostkami akademickimi – Akademia Górniczo – Hutniczą w Krakowie i Uniwersytetem Technologiczno – Humanistycznym w Radomiu.

Nad wszystkim czuwa Kierownik Działu

KONTROLA JAKOŚCI

To tutaj Twoje odlewy przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Urządzenie rentgenowskie, pracujące w czasie rzeczywistym, pozwala sprawdzić strukturę wewnętrzną gotowego produktu. Przechodzi on również kontrolę wymiarów, odbiór wizualny i końcowy, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Specjalistyczne badania wykonuje dla nas certyfikowane laboratorium w Gdańsku.

Nad wszystkim czuwa Kierownik Działu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres

ul. Przemysłowa 3 F, 26-600 Radom

Email

office@interarms.pl

Telefon

+48 531 84 00 24